niedziela, 18 grudnia 2011

Ach + Och . < 3

I przychodzi taki czas, że zaczynasz żałować i chcesz cofnąć czas.

kiedyś pisałam list do mikołaja , prosiłam o wymarzoną lalkę , gry i wiele wiele innych rzeczy , dziś już wyrosłam z tego nie piszę listu. Dziś proszę tylko  Ciebie , byś był . 


 lubię być sama ze swoimi problemami. Tak po prostu. Od dziecka byłam z nimi zupełnie sama , a dziś to już po prostu kwestia przyzwyczajenia.


I tak brną w to razem, ale w przeciwne strony. Ona zagubiona i on zagubiony. Tego samego chcą i tak samo się boją. Wielka miłość traktowana jak znajomość.


Nie wiem jak jest w twoim świecie, ty nie wiesz jak jest w moim. Nie oceniaj.

  Siedząc dziś na ławce w parku, myślała o swoim życiu. Zobaczyła, że na ławce obok siedzi jakaś staruszka i wtedy doszło do niej, że i ją to czeka. Za kilkadziesiąt lat, wszystkie życiowe porażki, złamane serca nie będą już ważne. To wszystko gdzieś przepadnie. Niespełnione marzenia, niewykorzystane szansy. Nie dostanie już drugiej szansy na życie. Wstała, uśmiechnęła się sama do siebie i postanowiła zmienić swoje życie. Nie wiedziała, czy jej to wyjdzie, lecz wiedziała, że musi spróbować.

Cholerny ucisk w klatce piersiowej, smutne oczy, udawany uśmiech, powracające uczucie zagubienia i bezradności, znasz to.? 
 
 Czekam na Ciebie, wiesz?

Dasz mi swoje zdjęcie ?
- Po co ?
- Bo muszę pokazać św. Mikołajowi co chcę na gwiazdkę .
 
 
 jeżelι cнłopaĸ poproѕι cιę o cнodzenιe po czyм powιe '' prιмa aprιlιѕ '' тo naplυj мυ w тwarz ι powιedz '' śмιgυѕ - dyngυѕ ''

Żyj szczęśliwie, kochaj wiecznie, ale wszystko niekoniecznie.
 
 
chodź, będziemy szczęśliwi.

Jeśli kiedykolwiek upadniesz, powiem ci, jak najprościej wstać. Jeśli ktoś ci złamie serce, powiem ci, co oprócz czasu goi rany. A jeśli kiedykolwiek zechcesz skrócić sobie życie, pokażę ci rzeczy, za którymi warto tęsknić. Bo każdy wie jak boli upadek, ile łez kosztuje miłość i ilu sił potrzeba, by żyć.

Mieć znowu 6 lat, widzieć na ulicy plamę benzyny i krzyczeć, że tęcza spadła

nauczyciel : - nie ściągaj !
uczeń : - nie ściągam, sprawdzam czy mam dobrze !

skoro i tak skończę w piekle to po drodze mogę zaszaleć ..
 
 
 - Jesteś wyjątkowa , słodka , jedyna w swoim rodzaju i kocham Cię. 
- A ty masz fajną bluzę. 
 
 Nie żyję w rzeczywistości, bo nadal mam nadzieję, że to wszystko da się cofnąć o te parę miesięcy...
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz