piątek, 7 czerwca 2013

Kazdy z nas ma coś w sobie wyjątkowegoo.

Czasami żadne słowa nie są w stanie odzwierciedlić tego co czuje, więc na darmo pytasz co mi jest.

nie zawsze możesz mieć, to czego akurat pragniesz.

"To ten czas kiedy jest tak źle , że sobie płaczę no i zawsze tak jest i zawsze tak samo ściska w gardle i zawsze jest ten sam powód i zawsze ta sama bezradność, to samo rozczarowanie . Zawsze to samo nic się nie zmienia , ciągły ból , te okropne wspomnienia , zawsze dookoła cisza i spokój jak zawsze tylko ja i głuchy pokój , zawsze identyczna ciemność wręcz nicość , zawsze to samo ściskanie poduszki kiedy to ból wyrywa się spod koszulki i trzymam ten ból tak silnie , tak trwale lecz powoli czuje , że się poddaje".
 
  1. Nagle pojął, że ona już od pierwszego spotkania znalazła w jego sercu specjalne miejsce i pozostanie w nim na zawsze. 
 
zawsze jest jakieś spojrzenie, które łapie za serce


W życiu masz dwa wyjścia: albo walczysz o swoje, albo patrzysz jak przestaje być Twoje

 Naj­piękniej­sze chwi­le przeżywa­my wte­dy, kiedy do­wiadu­jemy się, że ktoś nas kocha

Żartowali, śmiali się , zastanawiali nad fenomenem ich miłości. Opowiadali, co dzieje się z nimi , gdy tęsknią za sobą.

Czas leczy rany ? taa , chuja jest w tym prawdy .. Każdy dzień od tamtej pory niczego nie jest warty 

 Są takie dni, kiedy nie wiadomo co ze sobą zrobić.

 Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują.

Niczego nie daje pogrążanie się w marzeniach i zapominanie o życiu 

  Bo najtrudniej jest skończyć, zapomnieć i zacząć od nowa. Koniec często jest nagły, zapomnienie może trwać całe życie, a nowego początku może po prostu nie być...


 Chcę do jednego miejsca na ziemi, gdzie problemy przestają mieć znaczenie, do objęć które akceptują me słabości do nich pragnę, tylko do mojej miłości <3   Przed zakochaniem skonsultuj się z lekarzem lub rozumem, gdyż każdy frajer, którego pokochasz zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu...


  Przed zakochaniem skonsultuj się z lekarzem lub rozumem, gdyż każdy frajer, którego pokochasz zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu...

"Charakter.. ponoć mam ciężki i trudny Nie stawiam śmieci z przyjaciółmi na równi, jak mam kogoś za szmatę, z nim nie biję piątek, jak cisnę mu w czwartek, to z nim nie piję w piątek." 

  Każde problemy, nawet najmniejsze, są wciąż problemami. 

 Możesz być słodkim snem albo pięknym koszmarem.

Chodzi mi o to, że chociaż marzenia mamy różne, to wszyscy czegos pragniemy, prawda?Mówię o tych wszystkich zwyczajnych, mimowolnych i tak naprawde przyziemnych marzeniach, które wypowiadam w myslach dziesiątki razy dziennie, nawet nie zdajac sobie z tego sprawy. Dla mnie życzenia nie maja nic wspólnego z magią, są po prostu częścią codziennego zycia. 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz